Сертифікація послуг харчування

Об’єкти громадського харчування, неважливо –  ресторан, кафе або їдальня відіграють надважливу роль у повсякденному житті людини. Те, якої якості їжу ми їмо сьогодні є показник нашого майбутнього самопочуття і здоров’я.

Саме тому з огляду на вимоги безпеки харчової продукції та відповідно до вимог стандарту ДСТУ 4281: 2004 «Заклади ресторанного господарства. Класифікація» ми пропонуємо високопрофесійні послуги з сертифікації об’єктів громадського харчування: ресторани, кафе, бари, їдальні і т. д.

Завдяки проведенню сертифікації свого закладу ви не тільки забезпечите безпеку для своїх відвідувачів, але і зможете також підтвердити рівень свого об’єкта харчування в залежності від якості обслуговування.

Не дарма для того щоб готель міг отримати категорію вище ніж «одна зірка», обов’язковою вимогою є наявність сертифікованого об’єкта харчування і чим вище зірковість тим жорсткіші вимоги до кількості об’єктів харчування та їх рівню обслуговування, який підтверджується наявністю сертифіката відповідності.

Орган по сертифікації Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародні системи сертифікації та стандартизації» має компетентність і повноваження, які підтверджені Національним агентством з акредитації України в сфері сертифікації послуг на відповідність вимогам ДСТУ 4281: 2004.

Для проведення робіт з сертифікації замовнику необхідно подати заявку та необхідні документи згідно переліку до органу з сертифікації ТОВ «МССС».

З великим задоволенням запрошуємо Вас до співпраці в даному напрямку і з нетерпінням чекаємо зустрічі!!!